S postelemi na míru bude z vaší ložnice rázem ráj kvalitního spánku

Ložnice je ideálním místem pro odpočinek, oddech a také jako hnízdečko lásky. Zařiďte si takový odpočinkový ráj i u vás doma! Ať už budete požadovat postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek či elegantní čalouněné postele, budeme při jejich zhotovování myslet zejména na vaše podohlí, zdraví a spánek.

Pořiďte si postel na míru

Ložnice i postele na míru vám vyrobíme přesně podle vašich požadavků. Ložnice na míru zahrnují nábytek, postele, čalounění i kvalitní dveře. Při výrobě používáme dřevo a dýhu, jež může být uspořádána v zajímavé obrazce, nebo do vlisovaných listů. U nás si je možné koupit také dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Okamžitě se tak z vaší ložnice stane úplně nová a lepší.

Komfortní čalouněné postele

Přejete-li si pořídit doslova královské lože, svěřte se do našich rukou. U nás je totiž možné pořídit i čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je elegantně zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru klientovi. Čalouněný nábytek a jeho kvalitu reprezentují zejména soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a mnoho jiných. Kvalitní výroba a nadčasový design dělají z čalouněné postele unikátní nábytkářský šperk.

Postele z masivu i do vaší ložnice

Snad každý, kdo si koupí novou postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantní zpracování a hlavně dlouhá životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. K výrobě postelí z masivu se používá bukové dřevo, které má výrazně dlouhou životnost. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Rám drží masivní profilová střednice bez středové nohy, kterou nepotřebujete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - S postelemi na míru bude z vaší ložnice rázem ráj kvalitního spánku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR