Přípravky proti škůdcům seženete na Pasti.cz

Pasti.cz se specializují na prodej spolehlivých prostředků k likvidaci, nebo vyhnání škůdců z bytů, obytných domů, ale především zahrad a hospodářství. Na krtky, hlodavce, myši, šváby, rusy nebo rybenky zabírají funkční přípravky z obchodu Pasti.cz. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, hnusné štěnice i jakýkoliv hmyz jsou zlikvidováni či alespoň vypuzeni prostředky z internetového obchodu Pasti.cz. Nekonečná nabídka e-shopu pojímá klece na odchyt zvěře, funkční pastičky na dotěrné myši, krtky, nezvané potkany, hryzce, funkční spreje na kuny a důležité elektronické plašiče ptáků a zvířat. V obchodě Pasti.cz jsou k mání i spolehlivě účinné jedové stanice, ochranné odpuzovače zvířat, účelné prostředky na všelijaký plevel, prověřené dýmovnice pro boj s krtky. Široká nabídka obchodu pojímá i roztodivné travní směsi, pomocné substráty a hnojiva, anebo urychlovače kompostu. Pasti.cz působí zahradníkům radost, válka se zahradními ničiteli už skončila.

Likvidační prostředky na štěnice mají různé vlastnosti. Oblibu u zákazníků si získal akční set na štěnice, ve kterém je zkombinován postřik s odchytovými pastmi. Postřik po aplikaci účinkuje dlouhodobě, štěnice likviduje po dobu sedmi dnů. Úplně zlikvidovat štěnice můžeme díky sprejům, roztokům, zabírají i dýmovnice. Malý mravenec je nezvaným vetřelcem v obytném domě, ale také na zahrádce. K funkčním přípravkům na mravence můžeme ještě přiřadit všelijaké nástrahy, spreje na mravence, gely, ale i biologické granuláty. Určité přípravky můžeme použít v následném boji s jiným obtížným hmyzem.

Vlezlý slimák je noční můrou skoro všech zahrádkářů. Zahrádkám dominuje každoroční boj slimák vs. pěstitel. Proti slimákům se účinně bojuje s produktem Ferramol. Prostředek Ferramol účinkuje stoprocentně, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. K hubení slimáků můžeme přiřadit rovněž biologický přípravek Nemaslug, který je tvořen živými organismy, jež jsou biologickým protivníkem slimáků, působí na ně dlouhodobě a plošně. Přípravek Nemaslug můžeme aplikovat v orné půdě, zahrádkách, avšak i ve sklenících a veřejných prostorech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Přípravky proti škůdcům seženete na Pasti.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR