Pěkné koupelny, koupelnový nábytek nebo obklady koupíte na Kbkoupelny.cz

Nabídka obsahující obklady, baterie, dlažbu, toalety, vany, umyvadla, zrcadla, osvětlení, koupelnový nábytek, dále třeba sprchové kouty vč. příslušenství, barvy, otopná tělesa, tmely, ventilátory, instalační materiál, LED osvětlení a další koupelnové doplňky vybírejte na internetu prostřednictvím e-shopu Kbkoupelny.cz. Nejenom levné koupelny jsou díky ucelené nabídce dostupné každému zájemci. Poskytované zboží je poskytováno se slevou až 20 %, k dispozici jsou další slevové akce pro velkoodběratele a firmy. Podporujeme také tuzemské výrobce zařizovacích předmětů.

Zařizování a výbava koupelny nikdy nebyla jednodušší a hospodárnější. Při výběru příslušenství do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že si za dodání a zabalení účtujeme pouze 160,-Kč. Platba za zboží je pak řešena dobírkou. Veškerý sortiment je poskytován se zárukou v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Závady jsou pak odstraňovány zdarma.

Nabídka obkladů a dlažby je velice různorodá a variabilní. Koupit si můžete obyčejné koupelnové obklady a dlažbu za nízké ceny i moderní mozaiky v ceně okolo 3 tisíc korun. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, z nichž si vybere vskutku každý. Náš koupelnový nábytek představují nápadité produkty, které jsou ideální do jakékoliv koupelny. Na výběr máte barevné i retro skříňky, jež oživí vaši koupelnu. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Koupelnový prostor šetrně vyřeší například desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, nebo obklady lze vhodně sladit se sanitou, které jsou aktuálně skladem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pěkné koupelny, koupelnový nábytek nebo obklady koupíte na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR