MaxiLevně.cz – Bez poštovného, balného a cla

Naším hlavním zaměřením je zprostředkování nákupu spotřebního zboží do domácností, pro zdraví a různé dárkové předměty přímo ze zahraničí. Naší doménou je spokojenost zákazníka, a proto se snažíme dodat objednané zboží v co nejkratší možné době. Současně minimalizujeme náklady spojené s objednáním a zprostředkováním daného zboží při cestě ze zahraničí.

Zprostředkování zboží ze zahraničí je hlavní doménou internetového obchodu MaxiLevně.cz. Sortiment nabízeného zboží je řazen do kategorií jako je elektronika, móda, potřeby pro dům a zahradu, auto-moto a sport. Dané kategorie jsou dále řazeny do podkategorií. U elektroniky nabízíme zboží elektro, mobily a GPS nebo počítače a hry. U módy to jsou zase hodinky, oblečení a obuv, šperky a bižuterie nebo módní doplňky. Pro dům nabízíme zboží pro děti, hračky, věci do koupelny, kuchyně, ložnice, věci na zahradu, pro zdraví, zvířata a další. U auto-moto se zaměřujeme především na automobilové a motocyklové doplňky. V kategorii sport si zase vyberou cyklisti, rybáři nebo turisti. Obecně u nás najdete různorodé zboží v rámci každé kategorie. V kategorii móda to jsou například dámské zimní boty, baleríny, trička s potiskem nebo dámské hodinky. U kategorie dům zase bytová dekorace, automatický dávkovač nebo semena mucholapky.

MaxiLevně.cz je se svým širokým výběrem vhodnou volbou pro zahraniční nákup. Díky nám si pořídíte věci přímo ze zahraničí za bezvadné ceny a s rychlým dodáním bez zatěžujících nákladů navíc.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - MaxiLevně.cz – Bez poštovného, balného a cla
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky