MacPodpora.cz – servis a prodej Maců

Apple produkty nejsou zrovna nejlevnějším zařízením, a i přes lepší kvalitu oproti konkurentům, ani iPhonům a MacBookům se nevyhýbají různá poškození. MacPodpora.cz je specializovaný Apple servis, který kromě oprav nabízí rovněž prodej zánovních použitých MacBook a iMac počítačů.

Použité Macy se zárukou

Lepší ceny zařízení MacBook (Air, Pro), iMac nebo Mac mini lze najít v MacBazaru, ve kterém nabízíme ověřené počítače z celého trhu, jež jsou prověřeny certifikovanými techniky a pocházejí z oficiální distribuce.

Základem je jednoroční záruka, která může být pro některá zařízení až 2 roky. Samozřejmá je i 14 denní možnost vrácení. Kromě toho se můžete spolehnout na trvalou servisní podporu a také možnost nákupu na splátky nebo finanční leasing.

Oprava základní desky

Apple v současné době vše miniaturizuje a integruje na základní desku. Proto v případě mechanického poškození jde z většiny o základní desku, jejíž výměna v autorizovaném servisu není lacinou záležitostí, což platí obzvláště pro nové Macy.

My se specializujeme přímo na mikro opravy základních desek, ne jejich pouhou výměnu. Jsme schopni opravit politý počítač, poškozené napájení iMacu, rozbitý kabel na nabíjecím adaptéru, ale i nefunkční kolečko na Apple Watch.

Čištění a záchrana politého Macu

U běžných stolních PC i notebooků je důležitá cirkulace vzduchu k udržování správné teploty komponent. Postupná kumulace prachu vede k znečištění, které tuto cirkulaci omezuje. Zařízení se tak přehřívá, což má neblahý vliv na jeho výkon i životnost.

Provádíme jak čištění, tak přepastování teplo-vodivé pasty. Oboje se doporučuje provádět zhruba jednou ročně. Provádíme tak chemické čištění v případě polití MacBooku. V takovém případě na desce probíhá neustále oxidace, a tu je potřeba co nejdříve chemicky vyčistit.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - MacPodpora.cz – servis a prodej Maců
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky