Koukal jsem jak blázen na vymakaný obchod, kde mají božské erotické pomůcky. K tomu navíc česky!

Chtěl jsem pro manželku nějaké erotické zpestření. Fakticky spíš zpestření pro oba. Tak, aby náš intimní život začal být zase divoký. Samozřejmě se máme pořád moc rádi, jenže sex byl v poslední době stále stejný. Ani jednomu sex nevyhovoval, jak by se od sexu očekávalo. Ale hledání v sexshopech je vleklé, ještě když jsem fakt netušil, co konkrétně chci. Nakonec mě udivilo, že jsem objevil webovky, kde je obrovská databáze článků zaměřená čistě na erotické pomůcky a jejich využití v praxi. Sexshop má v sekci Inspirujte se velké množství testů erotických hraček, prádla a jiných neotřelých věcí, jež se mohou použít pro okořenění intimního života.

Všichni tam označují, co se dá s erotickými hračkami dělat, jak se při milování dají využít všelijaké erotické pomůcky, všelijaké vibrátory anebo atraktivní prádlo. Najdete tam, co je na kterém vibrátoru dobrého, špatného, co si u vibrátorů ohlídat, atd. Jak říkám, výtečný zdroj informací na téma lepšího milování. Sám jsem se do toho ponořil na několik dní. Erotické zážitky s manželkou se zmnohonásobily právě díky radám z tohoto webu. Dokonce jsem se začetl do téma Pořádná masturbace, jež obsahuje inspirace na plnohodnotný sex i bez milenky.

K tomu mě ohromilo, že erotické pomůcky prodává velice sympatická slečna. I když se slečna občas vyjadřuje hůře, jsou rady a inspirace i humorné. Například jak zvětšit penis. K tomu se má co ohánět proto, aby jí obchod vynášel, ale ona vám k tomu dá navrch cenné rady! Neotřelé vibrátory, anální kolíky v různých velikostech, všelijaké erotické pomůcky z kovu, sady populárních pout, zajímavé sady návleků a kroužků – o tom všechno ví, takže si to s milencem musejí fakt užívat. Nadto napsala článek na web, jak si sama vyzkoušela trojku umělou vagínou Fleshlight . Upřímně – takovou ženskou bych doma chtěl mít.

Tož tak jsem se s vámi podělil o zatím asi nejlepší stránku o sexu, jaký jsem pročetl.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Koukal jsem jak blázen na vymakaný obchod, kde mají božské erotické pomůcky. K tomu navíc česky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR