Kosmetika z přírody, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz

Vk-nature.cz je e-shop pro všechny hospodyně, která myslí ekologicky, úsporně i efektivně. K mání jsou přírodní kosmetika, praktické spotřebiče do domácnosti i eko produkty. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací a bytových doplňků, domácích potřeb a elektrických spotřebičů je společnost Dedra. Zdravou výživu pak reprezentuje značka DNM. Značka DXN se pak zabývá zejména produkty z houby Reishi. Společnost ENERGY se pak zabývá přírodními bioinformačními produkty. Sortiment obsahuje i vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, nebo kupříkladu magnetické šperky Energetix.

Výrobcem ekologických drogistických výrobků je v České republice spol. Dedra. V kosmetice nenajdete žádné chemické látky, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Výrobky Dedra jsou tak vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Jelikož je pro Dedru důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z domácích potřeb můžeme jmenovat třeba přípravky na obuv, kůži nebo podlahy. K mání jsou i čisticí prostředky na skla a koberce a autokosmetika, osvěžovače vzduchu a textilií.

V sekci určené pro zahradu a dům najdete řadu výrobků pro domácnost: textil, dekorace, koberce, hodiny, dekorativní vázy, budíky a domácí spotřebiče. Zmínit je třeba také nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Koupit si lze také multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá ve schopnosti nahradit až 16 jiných robotů. Vaší pozornosti by pak rozhodně neměl uniknout ani multifunkční robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika z přírody, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR