Jaký dárek pro vinaře?

Oslavenec si rád pochutná na kvalitním víně, ale vy nechcete předat jen flašku samotnou? Stejně jako whisky, ani víno nebývá obvyklou součástí dárkových košů, na rozdíl od piva, a popravdě přímé světlo do plastem obaleného košíčku by mu ani moc dobře neudělalo. Jak z toho ven?

S vínem do tmy

Dobrá, když už tedy víme, že košíček není ideální forma balení, tak co tedy vlastně je? Ideálně temné místo, kam se světlo dostane až okamžikem rozbalení. Bude pro vás překvapením, když řekneme, že bedna? Rozhodně vhodnější a působivější než plastem obalený košík.

Kromě super stylové vizáže dárkového balení je navíc doprovázena zážitkem i možností přizpůsobení na míru. Tím zážitkem je páčidlo, které bude muset použít, aby se dostal ke svým dobrotám. Kromě nich tam může najít vzkaz a na samotné Bomba Box bedně potisk, například se svým jménem a věkem.

Obsah vinného boxu

Uvnitř bedny se skrývá spousta dobrot, které si k vybranému pití můžete dopřát. Základ dřevěného vinného boxu exklusive tvoří polosuché Rulandské šedé z vinic Velké Pavlovice, ročník 2015. Aby se víno dobře konzumovalo, je k němu přiložena také decentní karafa.

A co k tomu zakousnout dobrého? Na své si přijdou jak milovníci sladkých, tak slaných dobrot. Z prvních jmenovaných je to třeba čokoláda Guanja a Valhrona Tainori, oboje pocházející z Francie.

Ze slaných dobrot zase Bruschette chipsy s příchutí rajčat, oliv a oregana, dále pak mix oříšků a mandle Pittjes.

Vyberte ten pravý vinný box na www.bombabox.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jaký dárek pro vinaře?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky