Jaký dárek pro mlsouna?

Spořádá váš oslavenec osm knedlíků na posezení, a ještě mu to přijde málo? Tady si asi jen tak s nějakou drobností nevystačíte a pořádnou radost v obličeji vykouzlí jedině nálož dobrot, která uspokojí jeho lásku k jídlu.

Když jedno pivo a arašídy nestačí

Kvantita je to, co v tomto případě hraje významnou roli. Jenže jak to dát ještě dohromady a v čem mu to předat? Do klasického dárkového koše se toho příliš nevejde a odbít ho jednou malou plechovkou piva s balíčkem arašídů nestačí. O estetickém dojmu nemluvě.

Dřevěné dárkové balení Bomba Box je na tuto situaci jako stvořené. Nejen, že nabídne dostatek prostoru pro všechny dobroty, ale také poskytne super zážitek už při jejím otevírání. Dovnitř se totiž dostane až po vypáčení přiloženým páčidlem.

Obsah mlsounova boxu

Po propáčení se dovnitř bedny ho čeká osobní vzkaz a hromada dobrot, které by se do běžného košíčku rozhodně nevešly.

Box XL obsahuje 13 položek a velký výběr. Tak třeba na žízeň jsou tu 3 pivečka, a to Robinsons Old Tom původem z Velké Británie, Biere du Boucanier Caribbean Ale z Belgie a Bernard Bohemian Ale z Česka.

K pivu si může zakousnout Německé klobásové párečky, dvoje arašídy, chalupářské hovězí a vepřové maso, nebo Rillettes s masem z divočáka či pikantní verzi.

Nakrmte mlsouna do sytosti! Více na www.bombabox.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jaký dárek pro mlsouna?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky