Facer – Online zboží ze zahraničí

Pokud vás někdy lákalo koupit si nějaký produkt v zahraničí, ale báli jste se celého procesu, je přesně takovou odpovědí Facer.cz. Ten představuje bezpečnou formu, jak nakupovat online zboží ze zahraničí. V online nákupní galerii najdete různé druhy produktů za skvělé ceny a s garancí vrácení platby.

Garantujeme kvalitu

Při nákupech v zahraničí hraje podstatnou roli dobrý dodavatel, a proto dbáme na výběr jen těch nejlepších. Vyhodnocení kvalitního partnera sestává z hodnocení rychlosti, tedy doby, za kterou je schopen zásilku vyexpedovat, dále pak kvality, zda produkty odpovídají prezentacím a v neposlední řadě reklamací, tj. jak rychle je schopný produkt vyměnit nebo vrátit platbu.

Tím však naše garance nekončí. Samozřejmostí je možnost vrácení do 14 dnů od převzetí, bezpeční platební systém, a především kvalitní zákaznický servis pro bezproblémové řešení jakýchkoli komplikací.

Široká nabídka

Facer je online nákupní galerie, takže máme nejrůznější kategorie produktů na jednom místě. Mezi ně patří například dámské a pánské oblečení v široké nabídce a za atraktivní ceny. Dále také sportovní oblečení a doplňky, batohy a tašky, šperky a hodinky, kosmetiku, příslušenství k mobilu, nebo věci do domácnosti.

Jak je to s dopravou?

Dobrá zpráva je, že poštovné je zdarma, a to na všechny produkty! Je třeba vzít v potaz, že může trvat delší dobu, než zboží dorazí ze zahraničí. Celou cestu můžete sledovat a konkrétní doba doručení se liší v závislosti na produktu a dodavateli. Nejčastější doba dodání je mezi deseti a čtyřiceti dny od odeslání. Více o dopravě najdete na našich stránkách Facer.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Facer – Online zboží ze zahraničí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky