Exkluzivní elektrická autíčka: BMW, Audi nebo Mercedes Benz?

Vozítko, na které si může dítě sednout a popojíždět nejspíš dobře znáte. Jsou to obvykle odrážedla průměrné kvality. Licencovaná dětská elektrická autíčka s věhlasnými značkami jako BMW, Ford, Audi a jiné, nabídnou mnohem větší zážitek než zmíněná odrážedla.

Jsou designově věrná, kvalitně zpracovaná a vybavená skvělými doplňky jako je FM rádio, napojení přes bluetooth, pohon 4×4, xenon osvětlení nebo čalouněné vybavení interiéru a samozřejmě audio i vizuální efekty. Také kola jsou mnohem lépe zpracovaná a místo hlučného, nepohodlného plastu jsou zde EVA kola, která připomínají běžná kola foukaná.

Elektrická vozítka a bezpečnost

Bezpečnost dítěte je samozřejmě prvořadá. Kromě autíček jsou v nabídce rovněž motorky, které kvůli stabilitě mají navíc postranní kolečka. Samotná rychlost je omezena obvykle v rozmezí 3 až 7 km/h, případně obsahují nastavitelný omezovač rychlosti.

Nezbytnou součástí je dálkový ovladač, kterým lze okamžitě převzít provoz elektrického autíčka. Není zde totiž použita volantová tyč ani lankové ovládání pedálu plynu, ale vše je řízeno pomocí serv. Situaci tak budete mít neustále pod kontrolou.

Autíčko nebo motorku?

Autíčka, kam lze řadit kromě osobních vozů také zemědělskou techniku (traktory) nebo autobusy, jsou určena pro holky i kluky od 12 měsíců do 8 let. Samozřejmě s ohledem na nosnost elektrického autíčka, která se pohybuje mezi 20 a 60 kg.

Dětské elektrické motorky mají vyšší limit pro minimální věk, a to od 3 let. Kromě běžných motorek, které jsou vybaveny přídavnými kolečky, lze do této kategorie dále řadit trojkolky a čtyřkolky. Nosnost je obvykle nižší, zhruba kolem 25 kg.

Lišit se mohou také určením. Elektrická autíčka pro nejmenší jsou vybavena bezpečnostním madlem, nebo také výklopnou stříškou proti slunci. Lze je buď tlačit pomocí vodící tyče, nebo mohou jezdit na 6V baterii vpřed a vzad. Autíčka určená dvojicím jsou zase vybavena silnějším motorem, většími rozměry a pohonem 4×4.

Pokud vás elektrická vozítka zaujala, podívejte se na nabídku www.detska-elektricka-auticka.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Exkluzivní elektrická autíčka: BMW, Audi nebo Mercedes Benz?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky