4 tipy z nákupní galerie Facer

Online nákupní galerie Facer.cz zprostředkovává zboží ze zahraničí v jednoduchém nákupním procesu. Jestli jste tedy někdy zvažovali nákup zahraničního produktu, Facer je bezpečnou formou, jak si nějaký kousek opatřit. Zde jsou 4 tipy pro nákupní inspiraci!

Univerzální tričko

Asi nic nedefinuje pánský šatník tak, jako tričko. Univerzální kus oblečení zajišťující praktičnost a styl dohromady. Facer pro vás má pořádnou nabídku kvalitních triček v různých variantách (s krátkým a dlouhým rukávem), jednobarevná, s potiskem či bez potisku nebo se vzory. S takovým tričkem je možné vyrazit kamkoliv, do práce, do klubu, na párty nebo jen pro domácí relax.

Taška pro každou příležitost

Kabelky a tašky jsou stejně unikátní, jako samotné boty a rozhodně zde nemluvíme o univerzálním kousku, který si můžete vzít kamkoliv. Zkuste si propašovat shopper na ples, neslýchané!

Na druhou stranu taška nerovná se kabelka. Cestovat bez kufru nebo nějakého druhu cestovní tašky je v celku nepraktické, podobně jako vydat se na túru bez vybavení v batohu. Ten se navíc hodí i pro městský styl, čehož důkazem je elegantní dámský batoh Vintage.

Hodinky ze dřeva

Módní, ale i velmi praktický doplněk tvoří dřevěné hodinky s luxusním designem ciferníku. Můžete je nosit běžně, nebo i při speciálních příležitostech v kombinaci s dalšími dřevěnými doplňky, například dřevěným motýlkem, který je poslední dobou v kurzu. Výhodou hodinek ze dřeva je především jejich vhodnost pro alergiky s kontaktní alergií.

Domácí dekorace

Nejrůznější domácí dekorace nabízejí příležitosti k zútulnění místnosti a určitému vyjádření. Patří mezi ně plakáty, samolepky na zeď, ale i malířská plátna. Pro rebely je velkou modlou Kurt Cobain, slavný zpěvák Nirvany. Proč si tedy nepořídit rovnou i jeho plakát? Mírnější povahy může oslovit samolepka na zeď ve tvaru stromu s možností doplnit na něj vlastní fotografie a tím si neustále připomínat skvělé zážitky, které jste prožili.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - 4 tipy z nákupní galerie Facer
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky