3 tipy na dětská elektrická vozítka

Jak holky, tak kluci si mohou naplno užít elektrická vozítka, kam spadají elektrická autíčka, motorky, traktory nebo třeba také čtyřkolky a trojkolky, zhruba od jednoho roku až do osmi let. Poskytují lepší zážitek jak běžná odrážedla, jsou kvalitněji zpracovaná a mají spoustu skvělých doplňků. Zde jsou 3 tipy na malé dopravní prostředky, které můžete svým dětem pořídit.

Lakovaný Mercedes

V kategorii dětských elektrických autíček rozhodně vyniká Mercedes-Benz SLR Mc Laren Stirling Moss. Luxusní zpracování se drží své originální předlohy a již samotný start vás i dítě dostane ostrým zvukem motoru.

Ovládání zajišťuje řadící páčka a nožní pedál, k autu je navíc dodáváno dálkové ovládání. Pro jízdu vpřed i vzad má autíčko tři rychlosti. Karosérie je lakovaná a obsahuje též xenony. Uvnitř vozítka se nachází čalouněná sedačka a atraktivní palubní deska s možností připojení audia přes bluetooth.

Policejní motorka

Dětská elektrická motorka BMW R 1200RT bude skvělým doplňkem při hře na policajty a zloděje. Jedná se o model německé policie, vybavené LED osvětlením a zvukovými efekty. Ty zahrnují zvuk motoru, klakson, nebo také sirénu a houkačku.

Měkčená EVA kolečka zajistí tichou jízdu, takže zvukové efekty nebude rušit drhnutí plastu. Motorka se startuje klíčem s logem BMW a nabídne 3 rychlosti vpřed a jedno rychlostní zpátečku. Vhodná je pro děti od 3 let, s maximální nosností 30 kg.

Traktor s nakládací lžící

Pokud má vaše dítě v oblibě zemědělskou techniku, pak mu můžete pořídit elektrický traktor Kingdom s ovladatelnou nakládací lžící. Dokoupit lze rovněž výklopný vlek pro který má vpředu i vzadu oko pro umístění háku.

Nakládací lžíci lze sklopit až na zem a pohon zajišťují zadní kola. Pohybovat se může vpřed i vzad a nabídne čtyři rychlostní stupně. Volant obsahuje vzduchovou houkačku a díky gumovým pruhům na kolech je jízda příjemně tichá.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - 3 tipy na dětská elektrická vozítka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky