Zařídíme vám levné volání se službou VoIP

Účinná služba pro všechny klienty, kteří chtějí mít levné volání za nízkou cenu, to je právě servis VoIP – telefonování přes internet. Zkratkou VoIP myslíme telefonování přes internet, z anglického Voice of Internet Protokol. Pro zájemce o VoIP je připraveno klasické telefonní číslo, pak už může používat běžný stolní telefonní aparát, který byl zprvu určen pouze pro telefonování přes pevnou linku, ale také z tabletu, stolního počítače, eventuálně z notebooku a chytrého telefonu.

Nejvýznamnějším pozitivem volání přes internet je úspora nákladů. Všechny služby VoIP jsou připraveny pro klienty, již se zaregistrují na Sbohempevnalinko.cz a získají telefonní číslo. Pro uživatele jsou na webu připraveny informační údaje o tom, kolik stojí volání do všech sítí a kolik pronájem telefonního čísla (od 1 Kč/měsíc). Servis VoIP na internetových stránkách Sbohempevnalinko.cz je přínosný díky tomu, že všichni uživatelé nezaplatí za paušál, ale jen za to, co reálně provolají. Levné telefonování přes internet je, mluvíme-li o hodnotě připojení, naprosto porovnatelné s pevnou telefonní linkou. Zásadní jsou kvalita a rychlost internetového připojení.

Který z přístrojů je pro VoIP – levné volání – nejlepší? K nahrazení pevné linky je navrhována IP brána, popřípadě IP telefon. Takový stolní IP telefon se může pyšnit využitelnými funkcemi. V internetové prodejně Sbohempevnalinko.cz jsou k dispozici různé jednoduše ovladatelné, ale i složité aparáty, jež se pyšní dostatečně velkým displejem a kvalitním zvukem v HD rozlišení. Zákazníci, kteří si zvolí mobilní IP telefony, nejraději volí Gigaset s kombinací sluchátek, nabíječky a IP jednotky. V obchodě jsou na k dispozici VoIP telefony, dále brány VoIP, různé bezdrátové telefonní přístroje a jiné příslušenství. VoIP telefon má víceúčelné využití, účelné je třeba souběžné telefonování přes internet z úřadovny a domácnosti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zařídíme vám levné volání se službou VoIP
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR