Se společnost ELDIAG je měřena ucelená diagnostika transformátoru VN

S jistotou bezchybného provozu společnost ELDIAG, s. r. o., poskytuje kompletní služby, jako je diagnostika transformátoru VN a diagnostika vysokonapěťových izolací. Do této skupiny začleňujeme výkonové a měřící transformátory, ale i kondenzátorové průchodky či vazební kondenzátory, vnitřní elektromotory a alternátory o různých napěťových hladinách a výkonech. Podnik ELDIAG se specializuje rovněž na precizní diagnostické analýzy, na jejichž základě se následně dají upravit podmínky pro provoz bez závad.

Bezpečná úplná i zkrácená diagnostika transformátoru VN VVN se zárukou firmy ELDIAG

Společnost ELDIAG provádí diagnostiku celého izolačního systému, což znamená změření izolačního odporu, ale také kapacity, barvy a vzhledu, průrazného napětí, číslo kyselosti, ztrátového činitele, je prováděno citlivé měření impedance nakrátko, pečlivé měření převodů, jsou přeměřovány ztráty naprázdno a nakrátko při sníženém napětí, kompletní rozbor včetně plynové chromatografie. Provádí se spolehlivá diagnostika transformátoru VN VVN, velice spolehlivé měření kondenzátorových průchodek, kontrola přístrojových traf, přeměřují se i tlumivky a kondenzátory.

Pečlivě změřený izolační olej

Provozní diagnostika vysokonapěťových izolačních systémů elektrických strojů netočivých je založena na měření parametrů systému izolační olej-papír. Ozkoušený systém přihlíží ke kontrole a vyhodnocení izolační charakteristiky, spolehlivou kontrolu napětí nakrátko při sníženém napětí a přesnou diagnostiku a posouzení kvality, kterou má izolační olej. Použitelný izolační olej se pozná dle doby životnosti v přístroji, což jednoduše zjišťují kontroly na bázi zvýšení účinnosti faktorů ovlivňujících stárnutí olejů.

Neopomíjejte požární bezpečnost doma, ani na pracovišti

Aby podnik neohrozil hořící transformátor, měli byste hlavně myslet na požární bezpečnost. Korektní požární bezpečnost zkoumá revizní technik, jenž hlavně odejme vzorek oleje z transformátoru. Před požárem transformátoru se dá účinně chránit tím, že zamezíme zvlhnutí stroje, nebo zestárnutí oleje v transformátoru, nebo odhalením neviditelné závady.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Se společnost ELDIAG je měřena ucelená diagnostika transformátoru VN
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR