Revize elektroinstalace snadno, rychle a výhodně!

Bezpečným, prověřeným a pokaždé dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, administrativní budově nebo výrobní hale provede revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů, je firma Elektro Revize Praha. Revize-elektro-praha.cz zajišťuje všechny revize elektroinstalace v Praze, ale i celé České republice za použití nejmodernější techniky.

Revize Elektro Praha – váš partner pro bezpečné revize elektroinstalace

Spol. revize-elektro-praha.cz provádí měření zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, provádí montáže a opravy na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Firma pak realizuje rovněž montáže, opravy a elektrorevize vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6. Nezapomíná se ani na měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů a plnění přístrojů plynem.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět pravidelné revize elektrospotřebičů je třeba hlavně kvůli bezpečnosti práce, ochraně i zdraví zaměstnanců. Zaměstnavatel je totiž povinen nechat provést revize elektrospotřebičů včetně revize hromosvodů. Firma revize-elektro-praha.cz se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování a také přeměrení. Do revizních karet jsou pak zapisovány naměřené hodnoty.

Před blesky vás ochrání revize hromosvodů

Zásah bleskem představuje nebezpečí pro občany, zařízení, stavby, instalace i inženýrské sítě, a přesně z tohoto důvodu se v rámci ochrany instalují hromosvody. Dalším ochranným činitelem je pak právě revize hromosvodů. Při stavění nového hromosvodu realizujeme takzvané výchozí revize. Prováděny jsou rovněž periodické revize hromosvodů nebo mimořádné revize hromosvodů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Revize elektroinstalace snadno, rychle a výhodně!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR