K čemu slouží fotopasti?

Fotopast je aparát, který má spoustu možností využití. Lapit se do ní může jak zvíře, tak i člověk. Společně si ukažme, k čemu všemu mohou takové fotopasti sloužit, jak vůbec přistupovat k výběru fotopasti a kde fotopasti koupit.

Sledujte zvěř a její pohyb

Fotopasti využívají zejména myslivci a lesníci, kteří s jejich pomocí registrují pohyb zvěře. Fotopasti s oblibou instalují také ochránci zvířat, kteří monitorují hlavně ohrožené druhy zvířat a jejich případný návrat do České republiky. Díky fotopastem tak například víme, že u nás opět žjití rysové a že se u Doks usadila vlčí rodinka.

S pomocí fotopastí proti zlodějům a vandalům

Fotopasti ale využívají také majitelé nemovitostí, kteří s jejich pomocí chrání vlastní majetek. Fotopasti využívají také městští a obecní strážníci, kteří je dávají tam, kde byl často kraden obecní majetek.

Ideální fotopast a její výběr

Jestliže se ve výběru fotopasti moc nevyznáte, nechejte si radši poradit. Každý dobrý obchodník by vám měl poradit s ohledem na vaše požadavky. My vám pak doporučujeme značku UO Vision. To ovšem vůbec neznamená, že se mezi nimi objeví taková fotopast, která bude odpovídat zamýšlenému účelu. A kde takové fotopasti vůbec vybrat? Doporučit lze např. internetový obchod Foto Málek, který se prodeji podobného sortimentu věnuje. Najdete zde však i zboží značky CEL-TEC. Kromě příznivých cen a rychlého dodání pro nákup svědčí také skvělý servis. Rovněž lze vznést dotaz a to jak obecný, tak i ke konkrétnímu kusu produktu, a prakticky hned můžete čekat odpověď. Navíc to bude odpověď odborníka z oboru, takže to bude odpověď dostatečně fundovaná. To je zkrátka dost důvodů, proč nakoupit právě tady.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - K čemu slouží fotopasti?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR