Vyměňte starý sektorový mobiliář za kvalitně zpracovaný český designový nábytek

Také máte dost starých sektorových souprav, nebo zkrátka nechcete pořizovat nábytek v Ikee? Nabízíme vám snadné řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato firma nabízí moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, bytové doplňky a nábytek do dětských pokojů. Výhodné akční slevy pak přijdou vhod všem zájemcům o originální nábytek na míru.

Punc české kvality

Všechen sortiment dodali čeští výrobci, kteří v kooperaci s mladými designéry vyrábějí originální nábytek. Rádi vám vyrobí také nábytek na míru speciálně pro vás. Stoly a židle se vyrábějí z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Polstrin Design vyrábí originální sedací nábytek

Originální i střízlivější typologie, mnoho barevných provedení, variabilita a kombinace, to vše obsahuje sedací nábytek od Polstrin Design. Pokud se zaměříte na jednotlivé díly souprav, zjistíte, že je můžete netradičně kombinovat. Nevejde-li se vám vysněná sedací souprava do místnosti, není žádný problém vyrobit nábytek na míru. Vyberte si pouze kůži nebo textilii, a konkrétní sedací souprava bude potažena dle vašeho přání.

Ložnicový nábytek na míru vašim přáním

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně vyrábíme z dýhy, lamina i masivu. Postele pak potahujeme látkou, koženkou, nebo kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velice elegantní, a určitě není „přeplácaný“.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyměňte starý sektorový mobiliář za kvalitně zpracovaný český designový nábytek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR