Vylepšete svou domácnost vkusným a kvalitním nábytkem na míru

Firma Nábytek Lupínková začala prodávat český designový nábytek již v polovině 90. let. Roky praxe vytvarovaly ze společnosti prestižní značku spojenou s kvalitou, jedinečností a cenovou dostupností. Sortiment firmy zahrnuje pohovky, sedací soupravy, křesla, sektorový a kancelářský nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, konferenční stolky i jídelní soupravy. Doménou je nábytek na míru, který plní přání všem klientům.

Kvalitní nábytek na míru pak zahrnuje všechny kousky do bytu, na jaké si vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Nábytek do ložnice můžete s postelemi zkombinovat tak, abyste se po dlouhém dnu pořádně vyspali a dostatečně si odpočinuli. Stoly a židle jsou většinou z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme také sedací soupravy na míru od firmy PF Nábytek. Zájemce o jedinečné české sedací soupravy na míru si z nabídky zvolí takové kusy, jež je možné variabilně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží skutečně dlouho.

Výběr kvalitních postelí a válend je pouze na zákazníkovi, který má k dispozici celou řadu rozmanitých designů a materiálů. Výrobě nábytku se věnují hlavně populární čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Ložnicový nábytek od firmy BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Společnost Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, Gazel používá k výrobě postelí smrkové dřevo a společnost Maws se zabývá celočalouněnými postelemi.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vylepšete svou domácnost vkusným a kvalitním nábytkem na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR