Všechna obydlí mohou být doplněna o římské rolety a jiná zastínění

Podnik Invence.net je dodavatelem různých modelů zastínění pro vaše domovy. Dodávka a následná montáž je úkolem moderní, flexibilní společnosti, jež se nestydí realizovat zastínění v jakémkoli stylu. Záruka pevné hodnoty, dlouhé životnosti a neotřelý design jsou známkou kvality našich výrobků. Originální římské rolety, látkové rolety, originální dvojité rolety, rozmanité bateriové rolety a nanorolety, rolety a žaluzie do střešních oken si dohodněte u výrobce a dodavatele Invence. net – rolety Praha. Avizované zastínění je realizováno po Česku i Slovensku.

Jsme zaměřeni rovněž na svislé žaluzie a horizontální žaluzie, módní dřevěné žaluzie, umělecké garnýže, zajímavé závěsy a záclony, účelné markýzy, bezpečnostní venkovní žaluzie, ale také předokenní rolety, rozmanité markýzy pro zimní zahrady, stále populární korbové markýzy. Provádíme montáž a opravy zastínění, kam patří moderní screenové a PVC rolety a užitečné sítě proti hmyzu. Přední tuzemští a zahraniční výrobci námi dodávaného zastínění jsou zvučných jmen: Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, Isotra, Brustor, Renson, Frigerio, anebo Bematech a Warema. Při realizaci objednávek s námi pracují bytoví návrháři, projektanti a návrháři.

Poskytujeme služby v nekonečném rozsahu. S výběrem zastínění vám můžeme pomoci, dále vám specializovaný technik zastínění i zaměří. Objednávku dokážeme předem vizualizovat a cenově ocenit. Invence.net – rolety Praha zařídí jak dodávku, montáž, tak i záruční a pozáruční servis vybraného zastínění. Většina konkrétního zastínění je dodávána se zárukou na pět let. Nabídka stínících prvků se rozrůstá o sympatické novinky. K novinkám dnes patří souprava textilií na plisé žaluzie, digitální potisk látkových rolet, digitální potisk japonských stěn, nebo vertikálních žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Všechna obydlí mohou být doplněna o římské rolety a jiná zastínění
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR