Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Pomýšlíte na pořízení nové podlahy do své kuchyně, do dětského pokojíčku nebo třeba obýváku? Dnes jsou oblíbené třeba právě vinylové plovoucí podlahy. Vinyl je univerzální krytinou, kterou lze umístit do každé místnosti. Mezi nejpodstatnější výhody vinylu patří především velká mechanická odolnost, pružnost, vodělodolnost, příjemný došlap, jednoduchá údržba a zejména rozumná cena.

Proč právě vinylová plovoucí podlaha?

U vinylové plovoucí podlahy se můžeme setkat i s označením PVC, která ale zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tuto krytinu je možné zakoupit v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. K dostání jsou celé role, čtverce nebo lamely, záleží jen na preferenci, kterou máte při nákupu vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – podlahy v současné době nakoupíte po celé ČR. Nebo si podlahu vyberte v e-shopu vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat ze spousty provedení.

Typické dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se můžeme setkat nejenom ve starších místnostech. V současné době jsou pořád populární, a to i přestože jim konkurují koberce či PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket pak v žádném případě není tak náročná, jak se může na první pohled zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají jedinečnými tepelnými vlastnostmi, mají jedinečnou životnost a samozřejmostí je rovněž bohatý výběr povrchových úprav. Poříďte si tak i vy do své domácnosti dřevěnou podlahu. Brno, respektive Tišnov u Brna, je město se sídlem společnosti Podlahy Stylefloor, kde je možné si vše prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy můžete vybírat i z pohodlí domova. Pohodlně si tak můžete rozmyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea či třeba dřeva, nešlápnete vedle. U podlahových krytin pak máte k dispozici celou řadu moderních provedení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR