Také bez hypotéky můžete bydlet ve svém. Jak to zařídit?

Vlastní bydlení je jedním ze základních předpokladů spokojeného života. Jen málokdo si však je schopen zařídit bydlení čistě ze svého. Většina lidí proto využívá možnosti získat hypotéku. Ta umožní bydlení vhodným způsobem financovat. Problém je v tom, že se zejména v posledních letech zpřísňují podmínky pro její získání. Pokud jste právě vy neprošli náročným sítem v bance, rozhodně nemusíte házet flintu do žita. V současnosti je totiž vlastní bydlení dosažitelné i jiným způsobem než prostřednictvím hypotéky. Jak? Na to si odpovíme právě v tomto článku.

Jak na vlastní bydlení bez hypotéky

Finančnictví je jedním z nejdynamičtějších oborů. Společnosti se předhánějí v nabídkách, které řeší různé finanční situace klientů. A právě v souvislosti s financováním bydlení je k dispozici nově zajímavá služba. Díky níž můžete bydlet i bez hypotéky. Vše je založeno na principu, že budete platit pravidelně měsíční nájem, který zároveň ale představuje splátky na nemovitost. Jakou nemovitost si zvolíte, to je na vás. Může to být:

  • Rodinný dům
  • Byt

Po splacení nemovitosti ji získáte do svého vlastnictví. A kde takové nemovitosti najít? Jednoduše si můžete vybírat po celé republice. Nabídka těchto nemovitostí je k dispozici na stránkách služby Coolnajem.cz a tady jen stačí o zvolenou nemovitost projevit zájem. Jakmile tak po vyplnění formuláře učiníte, obratem získáte kalkulaci.

Splátky v předem určené výši

Jakmile kalkulaci obdržíte, bude obsahovat informace také o tom, jak vysoké splátky měsíčně budou. Jejich výše je garantovaná. Splácet můžete od 5 do 20 let. Jaký interval si zvolíte záleží na tom, jak rychle chcete získat nemovitost do osobního vlastnictví. Výše splátek by samozřejmě měla také odrážek vaše finanční možnosti, abyste se splácením neměli problémy. Veškeré parametry lze dobodnout před samotným podpisem smlouvy na míru daného klienta.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Také bez hypotéky můžete bydlet ve svém. Jak to zařídit?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky