Roselike: Kvalitní bytový textil a doplňky pro dětské pokojíky

Jsme rádi, že Vám můžeme představit značku Roselike, která se od roku 2014 věnuje hlavně výrobě bytového textilu a doplňků pro dětské pokojíky. Naše produkty jsou ručně vyráběné z kvalitních surovin, které jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují žádné škodlivé látky.

Mezi naše hlavní produkty patří povlaky na polštáře, povlaky s aplikacemi, polštáře, dětské minky polštářky, zábrany ke zdi – mantinely, výplně do polštářů, látkové girlandy a různé další drobné látkové dekorace.

Povlaky na polštáře šijeme hlavně ze 100% bavlny nebo bavlny s příměsí, před Vánoci nabízíme i povlaky s vánočními motivy a dětským potiskem. Povlaky nabízíme v několika rozměrech a pokud nemáte vnitřní výplň polštáře, lze si u nás vybrat i tu.

Výhodou povlaků na polštáře je jejich cena, díky které můžete často obměňovat polštářky a získat tak jiný vzhled dětského nebo obývacího pokoje.

Navštivte naše webové stránky roselike.cz a objednejte si svůj oblíbený produkt. Jsme si jisti, že budete spokojeni s kvalitou našich produktů a budete se cítit jako v pohádce.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Roselike: Kvalitní bytový textil a doplňky pro dětské pokojíky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky