Nemůžete usnout, protože sladké usínání pořád maří světlo z ulice?

Praží vám v létě sluníčko neustále do okenních tabulek? Nebo se chcete skrýt před všetečnou sousedkou? Častým rozhodnutím, které řeší většina klientů, bývá: zvolit si vnitřní stínění, nebo také populární venkovní stínění. Mnohdy pomůžou prosté venkovní žaluzie, efektivní venkovní rolety, oblíbené markýzy, praktické pergoly, svislé fasádní clony, v jiných případech zase pomůžou vnitřní žaluzie, případně textilní sítě či sítě proti hmyzu. Nejvýhodnější varianta není pouze jedna.

Skvělou a efektivní možností zastínění oken jsou rolety. Oblíbené venkovní rolety Climax se stanou vaším užitečným společníkem při ochraně vašich oken před proměnlivým počasím, rolety dovedou snížit hluk z okolí a zároveň přispějí k obraně objektu. Proto se venkovní rolety Climax často používají jako stoprocentní ochrana před nepříjemným slunečním žárem, ale rolety zároveň skvěle izolují dům. Jestliže pátráte po nějakém speciálním designovém výrobku, útulný pokoj dokonale dekoruje látkové stínění, kam řadíme třeba vkusné látkové rolety, nebo i vkusné plisé žaluzie, neobvyklé japonské posuvné stěny a výtečné vertikální žaluzie Climax. Všechny látkové návrhy Climax jsou zpracovány podle velmi bohaté barevné škály, veškeré použité látky jsou vysoké jakosti s neobvyklým dekorováním.

Všechny venkovní rolety Climax jsou populární součástí okenních skel díky nesporným kvalitám. Typy rolet se odlišují dle různého zhotovení lamel, podle možností ovládání a montáže – novostavby a rekonstrukce využívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, k ukončeným stavbám se hodí více rolety s přiznaným boxem. Všechny rolety Climax mají variantu ovládání na dálku, jsou vybaveny motorem.

Efektivní zastínění balkonu a terasy vám zaručeně zařídí markýzy od důvěryhodného tuzemského producenta Climax, k jejimž důležitým vlastnostem patří obzvlášť bezpečná konstrukce, odolné textilie v pestré škále provedení a řada užitečných doplňků. Též na markýzy, stejně jako na všechny ostatní produkty, nechává firma Climax prodlouženou záruční dobu na čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemůžete usnout, protože sladké usínání pořád maří světlo z ulice?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR