Moderní kuchyňské a jídelní židle

Pokud hledáte židle nejen pro domácí využití, ale i pro vybavení moderní kanceláře, kavárny, nebo zasedacích místností, jistě hledáte informace a inspiraci na internetu. Rozhodli jste se pro pořízení nových jídelních židlí? Potom byste se měli ještě před samotným nákupem zamyslet nad tím, jaké parametry by měly vaše nové židle splňovat. Je dobré ujasnit si, jaké by měla mít židle rozměry, jak by měla vypadat a jaké máte požadavky na její údržbu.

Kde se nejen inspirovat, ale také výhodně nakoupit?

Židle, které nabízí společnost Lumax Nábytek jsou kvalitní, odolné a designově jedinečné. Kladou zde důraz na tři faktory – atraktivní cena, vysoká kvalita a životnost. Nejčastěji využívanými materiály jsou dřevo, kov a plast. Případně kombinace těchto materiálů. Moderní židle jsou vhodné jak do kuchyně, jídelny tak i kanceláří nebo zasedacích místností. Splňují vysoké nároky a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Jemnost materiálu sedadel dodává celkovému vzhledu lehkost a jemnost. Nabízejí velký výběr kvalitních látek a textilních kůží a různé kombinace barev. Sami si můžete vybrat typ tkaniny a inspirovat se v rozsáhlé galerii látek. Na své si tak přijdou i ti, co mají rádi trochu extravagance a stylu a nebojí se pestrých barev. Potahové látky na židle jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti odření a zátěžím. Často jsou vyrobeny z ekologické kůže, či pevnější textilie. Potahy jsou upravené proti ulpívání skvrn a velmi snadno se čistí.

Originální jídelní židle v moderním interiéru

V internetovém obchodu Lumax Nábytek najdete pouze originální zboží. Klasické židle, jídelní židle i barové židle jsou ideální do klasických i moderních interiérů ve stylu art deco, glamour apod. Na výběr máte mnoho látek pro čalounění a zároveň velkou nabídkou barev dřeva a kovů. Veškeré židle i jídelní židle jsou stabilní díky použitým materiálům. Klíčovou roli při výběru nábytku samozřejmě hraje i to, kolik peněz můžeme do jeho nákupu investovat. Jako u většiny nákupů i zde platí, že na kvalitě nemá cenu šetřit.  Je třeba však pečlivě vybírat a dbát na kvalitu. V obchodě Lumax Nábytek rozhodně nemůžete udělat špatný krok.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Moderní kuchyňské a jídelní židle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: bestfornet