Levnedomky.cz – Stavba domů na klíč a nízkoenergetických domů

Vlastní nemovitost je snem téměř každého. Jestliže máte i vy sami představu o koupi nebo stavbě domu na klíč, pomůžeme vám s její realizací. Dovolujeme si prohlásit, že naši práci ocenila již celá spousta spokojených zájemců o to nejkvalitnější bydlení. Naší doménou jsou hlavně domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro nás představuje stavba domu především výstavbu šťastného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při samotné výstavbě využíváme přednosti dřevostaveb a zděných staveb. Využíváme technologii z betonových skořepinových tvárnic nebo cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu je pak spojením stability s pevností a s nízkou energetickou spotřebou. Jestliže si chcete domeček postavit sami, zvolte si z nabízených typologií a my vám pomůžeme se založením stavby, zdiva, základové desky, zastřešení a je vám také možné nabídnout stavební dozor.

Stavíme domy na klíč

Z rozsáhlé nabídky spol. Domky CZ si vyberete dům dle svých přání a potom už jenom sledujte, jak rychle výstavba probíhá. Domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka obsahuje spoustu nejrůznějších variant nízkoenergetických domků, kde si lze vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechny požadavky.

Nízkoenergetické domy – garance vaší bezpečné budoucnosti

Populární jsou nízkoenergetické domy zejména díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro stavbu potřeba. Obrovsku výhodou nízkoenergetických domů je logicky energetická nenáročnost, která je poznat už při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy jsou staveny v celé řadě variant, které jsou v harmonii s okolíkm stavby.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Levnedomky.cz – Stavba domů na klíč a nízkoenergetických domů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR