Kde se dají pořídit krbová kamna a krby?

V současnosti je moderní zabudování tepelných zdrojů, jako jsou krby a krbová kamna. AMAR Krby Morava se orientuje na přípravu nákresu, hravě vypočítá kalkulaci, a to zdarma, vyhotoví 3D vizualizace pro zájemce o krby, či krbová kamna, výkonná zahradní kamna, výkonná kachlová kamna i krbové vložky. V návrzích se počítají přání klienta, využitý materiál a stavební dispozice domu. Jakékoli krby a jedinečná krbová kamna jsou stavěny jako originály projektované na míru.

Zkušenosti AMAK Krby Morava a spolupráce se stavaři a topenáři znamenají uskutečnění návrhů a výstavbu systémů pro krbové vložky s výměníkem, akumulačních nádrží čerpadel či solárních souprav. Uvedené tepelné zdroje tak budou jak estetickou, tak ekologicky výhodným a rentabilním prvkem jakéhokoliv domu. Komplexní nabídka krbů zahrnuje i akumulační krby.

Užitečná krbová kamna jsou stále populárnější díky tepelně-izolačním vlastnostem a své estetičnosti, ale i díky snadnému vestavění bez komplikovaného stavebního uspořádání. Nabídka zahrnuje krbová kamna s moderním designem, klasická krbová kamna rustikálního designu i kachlová krbová kamna. Před svým nákupem krbu či kamen si nechte poradit od našich pracovníků, proto nebudete mít potíže s kalkulací tepelné ztráty, či stavebním plánem objektu a hlavně rozměry komínu. Společnost AMAR se může postarat také o montáž vybraného tepelného zdroje.

Vámi vybraná krbová vložka s výměníkem se dá jednoduše spojit s topnou soustavou v budově, ale i s vytápěním v podlaze, sloučit s akumulační nádrží, bojlerem či topením v konkrétních místnostech. Na výběr je více druhů prosklení a velikostí uvedených zdrojů tepla, a tak jednoduše bude vámi vybraná krbová vložka s výměníkem na teplou vodu elegantní součástí domu. Zákazníkova volba bude jednoduchá při uvedení technických údajů a dispozičních plánů domu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde se dají pořídit krbová kamna a krby?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR