Jak můžete opotřebované koupelně vrátit její zašlou slávu

Věhlasná umakartová jádra dnes naštěstí nejsou samozřejmou součástí koupelen v Česku. Ale i zděné koupelny zvolna chátrají, a řada z nich by tak potřebovala dostat nový impuls. Není však nutná absolutní rekonstrukce. Mnohokrát je postačující náhrada jedné nebo dvou koupelnových částí. Třeba postačí výměna koupelnového zrcadla, zašlé vodovodní baterie a omšelou sanitární keramiku.

Současná sanitární keramika s moderními součástmi

Ve většině koupelen tvoří základ vana a umyvadlo. Ovšem také klozet a bidet se stávají stále oblíbenějšími částmi koupelen. Mnohá sanitární keramika totiž nepůsobí tak opotřebovaně jako jiné staré části koupelny, avšak i umyvadla mohou vyjít z módy. Pakliže tedy chcete své koupelně udržet moderní ráz, je zapotřebí moderní sanitární keramika a ostatní součásti koupelny.

Moderní koupelnová zrcadla nelze přehlédnout

Důležité je, že moderní koupelnová zrcadla nestojí tolik. Nová koupelnová zrcadla mohou pozdvihnout úroveň vaší domácnosti. Třpytivé zrcadlo umí prozářit každý den, nebo jej přinejmenším nepokazí. Když se podíváme po ránu do omšelého, starého, nebo dokonce prasklého zrcadla, na špatném rozpoložení nám to nic nevylepší bez ohledu na to, co v zrcadle vidíme.

Nakupte si nové vodovodní baterie

Co do šíře nabídky, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při nákupu vodovodní baterie si tak jednoduše vyberete takovou, která se vám bude líbit a zároveň bude sedět do vaší koupelny. Uvědomte si, že moderní vodovodní baterie ideálně pomůže při podtržení nádhery umyvadla nebo vany, ale umí se podepsat pod konečný negativní efekt.

Kde se dají levně pořídit díly do koupelny?

Dnes si přes internet můžete pořídit také vybavení do koupelny. Nevěříte? Zhlédnutí stránek e-shopu Lux-aqua.cz vám přinese jasné důkazy. Skvělá struktura řazení stránek a zboží vám zaručuje, že rychle naleznete právě to, co zrovna sháníte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak můžete opotřebované koupelně vrátit její zašlou slávu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR