Vyrážíte na dovolenou do zahraničí? Nezapomeňte na cestovní pojištění

Chystáte se na dovolenou nebo pracovní cestu do zahraničí? Pak byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Běžné zdravotní pojištění Vám totiž v zahraničí nestačí a dovolená by se Vám tak v případě úrazu nebo onemocnění mohla nepříjemně prodražit.

Co všechno může krýt cestovní pojištění?

Možná si právě říkáte proč je vlastně cestovní pojištění tak důležité a co všechno Vám v případě nenadálých situací o dovolené či na cestách může krýt? Hlavním důvodem, proč je cestovní pojištění tak důležité je, že Vám běžné zdravotní pojištění v zahraničí nestačí a veškeré náklady za léčbu v zahraničí byste bez cestovního pojištění museli hradit ze svého, což se může velmi prodražit.

Cestovní pojištění vám přitom běžně může zajistit krytí celé řady rizik, jako jsou například léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, škody způsobené na zdraví nebo majetku, právní pomoc, asistenční služby apod.

Pojištění v zahraničí kryje celou řadu věcí, které by vás na dovolené či na cestách mohli potkat a stály by vás nemalé peníze. Oproti tomu jsou náklady na cestovní pojištění minimální a tak bychom na něj neměli zapomínat.

Najděte nejvýhodnější cestovní pojištění

Na našem trhu je celá řada pojišťoven nabízejících cestovní pojištění, které se liší jak pojistným krytím, tak i cenami, které za cestovní pojištění zaplatíte. Najít nejvhodnější pojišťovnu, která zvládne pokrýt všechny případné komplikace a nebude z Vás přitom tahat zbytečné peníze navíc, není zrovna jednoduché. Skvělým řešením však pro Vás mohou být webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, kde si můžete zajistit nezávazné srovnání pojištění od profesionálního finančního poradce, který Vám pomůže zajistit to nejvhodnější pojištění a ušetřit na jeho pořízení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyrážíte na dovolenou do zahraničí? Nezapomeňte na cestovní pojištění
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...