Pohodlné ubytování v Kyjově? Penzion U Kulky!

Kyjov – hlavní centrum Slovácka – nabízí spoustu zajímavých kulturních akcí a turistických památek, vč. krásné přírody, dobrého vína a skvělého jídla. Pro rok 2015 je pro návštěníky Kyjova připravena celá řada zajímavých akcí.

Kultura, folklór, sport a ubytování Kyjov

Turisté se mohou seznámit s folklórní hudbou a tancem na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, poslechnout si „cimbálovku“, navštívit výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“ nebo výstavu spisovatele Bohumila Hrabala. Program zahrnuje také oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají pohodlné ubytování Kyjov, můžeme doporučit Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov – penzion U Kulky – nacházející se v centru Kyjova, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, rodinné atmosféry nabízí i perfektní zázemí pro cyklisty, rodiny s dětmi a velké skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete příjemnými cenami, výtěčnou domácí stravou doplněnou o výborné moučníky či opékaná, grilovaná či uzená masa.

Cyklostezky v Kyjově

Milovníci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion se nachází v centru Kyjova, a tak si každý cyklista může dle náročnosti a délky zvolit trasu, která mu bude co nejvíce vyhovovat. Za prozkoumání rozhodně stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pohodlné ubytování v Kyjově? Penzion U Kulky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR