Sežeňte si rozmanité autosamolepky či proužky na ráfky na své vozidlo

Rozjímáte, jak by se mohl váš vůz anebo motocykl různit od ostatních dopravních vozidel? Pořiďte si originální samolepku, které se stanou chloubou kapoty vašeho vozu, ozvláštní ráfky na kolech a jiná místa na vašem voze. Vaše vozidlo tak zaujme neobvyklým designem, navíc skoro zadarmo. Ke každé barvě karoserie se výtečně hodí veškeré barevné i černobílé autosamolepky.

Neobvyklé autosamolepky pro vaše potěšení

Zajímavé autosamolepky a jedinečné proužky na ráfky skladují v obchodě PŽ Design, v prodejně naleznete autosamolepky a proužky na ráfky za neuvěřitelně nízkou cenu. Vybrat si můžete polepy na boky, všemožné proužky na ráfky v různých provedeních, rychlých pruhů, clonítek, atraktivní polepy na budíky, zvířecích motivů, různé čínské znaky a další témata. Výběr je neomezený.

Populární samolepky na auto jsou vyrobeny ze samolepících fólií, autosamolepky jsou řezané na plotru. Prodávané samolepky na auto nesou značku Avery, 3M, či označení ORACAL, které se mohou pyšnit opravdu dlouhou, pětiletou životností. K mání jsou autosamolepky s ještě delší odolností. Zájemci o tyto autosamolepky se však musejí na jejich zhotovení dohodnout osobně.

Jak se správně lepí autosamolepky na automobil

Pokud vlastníte konkrétní samolepky na auto, poté očistěte povrch svého vozu a autosamolepky snadno nalepíte. Všechny autosamolepky jsou velice odolné, a tak je nezdevastuje ani déšť, ani prach, sluníčko anebo mráz. Pokud se vám téma samolepky na auto už přestane líbit, můžete ji samozřejmě vyměnit, protože ji z karoserie snadno odstraníte.

V e-shopu si vyberete jak samolepky na auto, tak oblíbené proužky na ráfky, všechny proužky na ráfky se zhotovují ve více velikostech, a tak sedí na veškeré druhy kol. A tak vybrané proužky na ráfky mohou být klasické, fluorescentní či reflexní, ale úspěch s nimi budete mít jistý.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sežeňte si rozmanité autosamolepky či proužky na ráfky na své vozidlo
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR