Pronájem vozidel – Autopůjčovna Praha

Chcete vyrazit někam na dovolenou a nemáte vlastní auto nebo jen na rychlo potřebujete půjčit auto, které bude zaručeně spolehlivé? Pak pro Vás může být ideálním řešením pronájem vozidel, který pro Vás zajišťuje Autopůjčovna Praha.

Autopůjčovna Praha vám poskytne krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Ať již potřebujete půjčit auto na 1 den či na delší období Autopůjčovna Praha Vám to umožní za velmi výhodných podmínek.  K zapůjčení má pro Vás Autopůjčovna Praha hned několik typů vozidel od nejmenší Toyoty Yago až po minivan MB Vito, se kterým můžete přepravit dalších 7 osob.

Autopůjčovna Praha se však může pochlubit nejen širokou nabídkou automobilů, které si můžete zapůjčit za velmi příjemné ceny, ale také maximálním stářím vozidel, které nepřesahuje 3 roky, speciálními slevovými programy a celou řadou dalších služeb souvisejících s pronájmem vozidel. Nabídku vozidel k zapůjčení od Autopůjčovny Praha, včetně veškerých potřebných informací si můžete prohlédnout na webových stránkách www.pelant.cz.

Půjčovna aut Praha za akční ceny

Myslíte, že zapůjčení automobilu, který není starší, než 3 roky musí být finančně náročné? Půjčovna aut Praha Vás přesvědčí o opaku. Stačí Vám k tomu zavítat na webové stránky www.pelant.cz, na kterých naleznete nejen vozový park, který je Vám plně k dispozici, ale snadno si zde díky jednoduchému konfigurátoru spočítáte cenu pronájmu jakéhokoliv typu vozidla z nabídky aut k pronájmu.

Půjčovna aut Praha má pro vás navíc připraveny speciální slevové programy a slevy pro stálé zákazníky či firmy. U krátkodobých pronájmů vozidel je Vám navíc k dispozici neomezený limit kilometrů a celá řada dalších výhod, které si můžete pohodlně prohlédnout na stránkách www.pelant.cz, na kterých si můžete pronájem vozidel také rovnou objednat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pronájem vozidel – Autopůjčovna Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...