Kde koupit levné karavany? Právě u DJ AUTO-CAR

Specializovaný karavany bazar DJ AUTO-CAR má levné karavany od zahraničních výrobců. Dovozce – karavany bazar – použité, levné karavany vykupuje v Nizozemsku a Belgii. Specializovaný karavany bazar se zabývá prodejem obytných přívěsů již deset let, neboť kvalitní, homologované a levné karavany z Nizozemska a Belgie se v Česku prodávají čím dál lépe. Nabídka bazaru zahrnuje desítky obytných přívěsů v různých cenových kategoriích, levné karavany populárních značek a levné karavany s různou výbavou. Avizované levné karavany ze států EU za sebou mají přísné přezkoušení a jsou homologovány pro prodej v tuzemsku. Nynější posezonní sortiment je rozšířen o levné karavany za velice příznivé ceny.

Avizované levné karavany karavany bazar nabízí v odlišných cenových relacích, kdy si můžeme představit různé typy přívěsů, stáří karavanu a odlišnou výbavu. Za cenu nepřesahující padesát tisíc korun jsou k dostání levné karavany pro nenáročné. Avšak jsou zde i karavany komfortnější, jejich cena je zhruba 100-150 000 korun. Pro náročné jsou určeny obytné přívěsy nad sto tisíc korun, karavany jsou rozšířeny o bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, markýzu, anebo pojezd na dálkové ovládání.

Povětšinou mají levné karavany klasickou výbavu, kam patří koupelna, výkonná kazetová toaleta, dále kuchyň s dřezem na plyn z nerezu, lednička, nádrž na vodu, stan. Podle potřeby se levný karavan může dovybavit akumulátorem, dokonce i sprchou a ohřevem vody. Není třeba se strachovat chladného počasí, protože obytné přívěsy jsou vybaveny dvojitými okenními skly.

U firmy DJ AUTO-CAR nakoupíte použité, levné karavany, které naleznete na internetových stránkách firmy DJ AUTO-CAR, karavany bazar importuje také levné karavany na přání zákazníka. Samozřejmostí jsou také doplňkové služby jako pojištění karavanu, přepis přívěsu na inspektorátu dopravy, obstarání TK, výkup karavanů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde koupit levné karavany? Právě u DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR